KONST / Litografier / Färglitografi 15232019
nr 1523 2019
Färglitografi
Tadeusz Szymonski, "Dramaten". Signerad, numrerad 109/250: -88, daterad 60x46 cm, färglitografi, yttermått inklusive ram: 79x59 cm. Signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 20 februari 2023
kl 20:30:36
19/2 14:21:17
300 kr
20/2 12:29:11
20 feb
Stockholm
Läs mer om Stockholm